Niezapomniany KLIMAT  , Meksykańskiego SMAKU

Catering

 

Czerwone Sombrero to firma o wieloletniej historii restauracyjno - eventowo – cateringowej , której oferta zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta. Jesteśmy w stanie stworzyć i obsłużyć każde , nawet najbardziej nietypowe uroczystości , imprezy , spotkania biznesowe  gdzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

W dzisiejszych czasach priorytetem jest błyskawiczna obsługa przy zachowaniu najwyższych standardów oraz najwyższej jakości produktów. Nasza firma obsługuje od małych kameralnych bankietów po kilkutysięczne konferencje i eventy. Zapewniamy smaczne dania i wykfalifikowaną obsługę a każde wydarzenie obsługiwane przez nas staje się wyjątkowym zarówno dla gości jak i organizatorów.

 

W skład naszego menu wchodzą: zakąski zimne, sałatki, dania ciepłe, zupy, dania jarskie, słodkości i napoje.

 

Dodatkowo proponuję ciśnieniowy expres do kawy obsługiwany przez dyplomowanego baristę , który może być wspaniałą ozdobą na Państwa przyjęciach 


 

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, z użyciem profesjonalnych systemów nagłośnienia i oświetlenia, scen i zabudów, a także najwyższej jakości cateringowego wyposażenia gastronomicznego.

Realizujemy także zamówienia na organizację prywatnych (tylko dla zaproszonych gości) koncertów polskich i światowych gwiazd muzyki rozrywkowej.

Na szczególną uwagę zasługuje miejsce naszej nowej, kolejnej już restauracji w Poznaniu , która znajduje się w samym sercu Starego Rynku w budynku , który na pewno zna każdy, kto choć raz był w Poznaniu. Nasz nowy adres to budynek Wagi Miejskiej , Stary Rynek 2.
Elegancki wieczór firmowy lub wyjątkowa okazja rodzinna? Proponujemy niezapomniane wrażenia z wieczoru spędzonego w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Poznaniu czyli w Sali Ślubów Wagi Miejskiej. W przepięknych i wyjątkowych wnętrzach, do których na co dzień mają dostęp tylko nieliczni, możliwa jest uroczysta kolacja lub świetna impreza w niecodziennej
oprawie…

 

 

Zapraszam do współpracy i do składania zapytań ofertowych pod Państwa konkretne zapotrzebowania.