Niezapomniany KLIMAT  , Meksykańskiego SMAKU

 O nas

 

 

Lubimy słońce, radość i pozytywne myślenie; lubimy się bawić i wciąż szukamy nowych smaków; lubimy podróżować, poznawać, odkrywać. Lubimy ludzi, skądkolwiek są.

To dla takich osób stworzyliśmy nasze restauracje.

 

Pierwsza z restauracji Czerwone Sombrero Mexican Restaurant powstała w 2003 roku i do dziś oferuje kuchnię typu casual dining, a więc codziennie świeżo przygotowywane, wartościowe i urozmaicone posiłki dla każdego.

Co istotne, jesteśmy otwarci także na smaki bardziej rodzime, gotowi w każdej chwili zrealizować zamówienie na tradycyjne polskie przyjęcie, lub posiłki kuchni europejskiej.

 

Czerwone Sombrero to dbałość o autentyczność w każdym szczególe.

 

Nasze restauracje serwują kuchnię meksykańską, więc szczycimy się, że pracujący dla nas Szefowie kuchni to rodowici Meksykanie, którzy gotując używają oryginalnych receptur i przypraw.

Elementy wystroju każdej z restauracji są sprowadzane z Meksyku, to samo dotyczy muzyki, którą można u nas usłyszeć.

Nastrój panujący w restauracjach Czerwone Sombrero bardzo sprzyja organizacji imprez firmowych, rodzinnych, a nawet dziecięcych (staramy się, by w każdym naszym lokalu było miejsce zabaw dla najmłodszych).

 

Goście, młodsi i starsi, mogą wybrać potrawy o większej lub mniejszej zawartości pikantnych przypraw,
co oznaczamy w naszych kartach MENU odpowiednią ilością papryczek…

 

Dla nas najważniejsi są nasi goście, dlatego starannie wybieramy lokalizacje dla naszych restauracji.

W Poznaniu są to miejsca wyróżniające się wśród innych: Pasaż Apollo ma największy ogród restauracyjny w mieście,  Waga Miejska w Poznaniu to jedyny w Poznaniu pałac ślubów, barokowo – renesansowy budynek, któremu kształt nadał w 1563 roku Giovanni Battista di Quadro di Lugano.

 

Gdziekolwiek jesteś .... wita Cię Czerwone Sombrero !